Sirk Atölyesi Başlıyor!

Turkish

İlki 2012 yılında düzenlenen Uluslararası Mezopotamya Sirk ve Sokak Sanatları Festivali üçüncü senesinde sirk atölyesini bir akademiye dönüştürmek için çalışmalar yapıyor. Projeler yazıyor, ulusal ve uluslararası işbirlikleri yapıyor.

Festival hakkında daha fazla bilgi ve videolar için: www.msafest.org

MsaFest Akademi: Festivalin amaçlarından biri olan sirk eğitimi kapsamında, gençler ile; 15 günlük sirk atölyesi düzenlenecektir. Zaman içerisinde bir sirk akademisine dönüştürmeyi planladığımız bu eğitim dizisi diğer festivallerde de düzenli olarak devam edecektir.

Festival boyunca profesyonel Sirk sanatçılarından eğitim almak ve Sirk sanatçısı olmak istersen bu atölye tam sana göre. Farklı disiplinlerde eğitimlerin verileceği Sirk Çadırı Fransa'dan geliyor.

Aşağıdaki alanlarda eğitimler verilecektir: Juggling ( toplar, çubuk, tabak, eşarp ) Denge ( ip, büyük top, rolla bolla, tahta bacak, tek tekerlekli bisiklet ) Trapez İp Akrobasi Plastik Sanatlar Ateş Gösterisi Katılım tamamen ücretsiz olup, başvurular sadece yerel katılıma açıktır.

Atölye 12-26 Ağustos 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Yemek giderleri tarafımızdan karşılanacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 5 Ağustos 2014 Her türlü soru ve sorun ile ilgili: 04822137617 numaralı telefonu arayabilir veya msafest@gmail.com adresinden bize e-mail gönderebilirsiniz.

Başvuru Formu İçin Tıklayınız